HAKKIMIZDA

Neva Prefabrik Ev olarak siz değerli Neva Prefabrik ev müşterilerine kendimizi Tanıntmak İsteriz. Prefabrik yapı ve Çelik Konsüksiyon pazarında Türkiye geneline hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Müşterilerimizden gelen Prefabrik yapı ve Çelik Konsüksiyon ürünlerin istekleri doğrultusunda kaliteli,güvenli ve Standartların üzerinde hizmet anlayışını benimsemiş olan Neva  Prefabrik Ev Prefabrik yapı ve Çelik Konsüksiyon pazarında hızla büyümeye devam etmektedir. Kalite algısından hiçbir zaman ödün vermeyen Neva  Prefabrik Ev Siz değerli Müşterilerimize Kalite algısını Hissettirmiş ve Kaliteyi ayağınıza kadar getirmiştir.

Prefabrik yapı ve Çelik Konsüksiyon alanında (Prefabrik ev, villa, ofis, kabin, şantiye vs) ihtiyacınıza göre, her türlü Prefabrik yapı ve Çelik Konsüksiyon yapıları dayanıklı kaliteli,bütcenize uygun bir şekilde sizlere çözümler sunar.

Neva  Prefabrik Ev olarak İstediğiniz Ürünü almaya karar verdiğiniz andan sonra modern tesislerimizde yapınız üretilir ve prefosyonel ekibimiz istedğiniz bölge üzerine kurulumunu Kısa sürede gerçekleştirir.